Coconaut jest naturalnym izotonikiem, robiony jest z wody młodego kokosa. Jest orzeźwiający i ma bardzo naturalny smak ,bo nie ma  tak innych dodatków. Orzechy do produkcji coconautu pochodzą z Wietnamu.

Właściwości coconautu

Napój jest nie tylko pyszny w smaku, ale posiada też witaminy i minerały, które są nam niezbędne, poziom elektrolitów jest prawie taki sam jak w osoczu krwi.

-potas

-magnez

-fosfor

-wapń

-witaminy z grupy B1,B2,B3,B5,B6

– witaminę C

Jak powstaje coconaut?

Woda taka pozyskiwana jest z zielonych i młodych owoców palmy kokosowej. Kokos dla swojego wzrostu pobiera wodę, która ma bogactwo minerałów. Woda, przechodząc od korzeni przez pień aż do korony drzewa ulega filtrowaniu, które odbywa się wielokrotnie, dzięki temu płyn robi się sterylnie czysty. W taki sposób trafia  coconaut do opakowania na półce w sklepie i nie traci nic ze swoich właściwości.

Na co działa coconaut?

Wodę kokosową-coconaut można w szczególności poświęcić osobom z anemią oraz hipokalemią, czyli osobom, które mają niedobór potasu. Z napoju powinny korzystać osoby narażone na stres. Na podstawie badań naukowych dowiedziono, że woda ta wpływa na obniżenie ciśnienia krwi, dobrze wpływa na pracę serca oraz układu krwionośnego. Zmniejsza ryzyko powstanie miażdżycy poprzez obniżenie poziomu cholesterolu. Bardzo pozytywne działanie ma przy schorzeniach układu nerwowego. Coconaut zalecany jest do picia w razie wystąpienia biegunki, problemów z żołądkiem czy ogólnie problemów z trawieniem, można pić w przypadku wymiotów. Przy chorobach układu moczowego działa na zmniejszenie stresu antyoksydacyjnego w nerkach. Coconaut rozbija również kamienie nerkowe. Woda z młodego kokosa posiada właściwości przeciwwirusowe i antybakteryjne oraz przeciwgrzybiczne. Coconaut może być spożywany przez osoby chore na cukrzycę, ponieważ nie zawiera cukrów ani laktozy.

Kto powinien pić wodę kokosową?

Każdy, kto ma dosyć niezdrowych napoi kalorycznych i słodkich. Ten naturalny i pyszny izotonik  będzie idealny dla wegan, wegetarian, cukrzyków, sportowców oraz dla osób, które lubią aktywny tryb życia. Coconaut powinien być spożywany przez wszystkie osoby, które dbają o swoje zdrowie. Produkty na pólkach sklepowych nie mają sztucznych konserwantów, żadnych polepszaczy smaku ani szkodliwych barwników.Woda sprzedawana jest w puszkach ,która bardzo dobrze mieści się w ręku. Ta naturalna woda kokosowa będzie świetnym napojem zarówno na górskich wycieczkach jak i na letnie spokojne wieczory czy jesienne spacery. Coconaut stał się prawdziwym hitem  w ciągu ostatnich lat.