Czym jest coconaut?

Coconaut jest w 100% czystą wodą kokosową wywodzącą się z młodego kokosa. Jest ona produkowana w Wietnamie wyłączne z najlepszych i młodych kokosów, które są niezwykle cenione, jeśli chodzi o ich walory smakowe. Wietnam stanowi jedno z największych wytwórców kokosowych produktów niemal na całym  świecie.

Woda kokosowa jest pozyskiwana z wietnamskich owoców palmy. Cechuje się ona delikatnym smakiem. Ten izotonik piją nie tylko sportowcy, ale również osoby prowadzące aktywny tryb życia. Dla nich to jest ważny element w codziennej diecie.

Coconaut – Cenne właściwości

Woda kokosowa stanowi niezwykle cenne źródło:

  • wapnia,
  • fosforu,
  • potasu,
  • witamin: B2 i B3, B5 i B6, C.

W coconaut znajdują się również kwas omega-6 oraz antyoksydanty. Zawarte wewnątrz elektrolity mogą nawodnić nawet a ż 10 razy lepiej w porównaniu do zwykłej wody. Woda kokosowa to naturalny płyn występujący wewnątrz młodego orzecha kokosowego. Charakteryzuje się ona orzeźwiającym smakiem.

Dlaczego warto pić coconaut?

Woda kokosowa posiada wiele istotnych zalet. Jedną z nich jest to, iż coconaut potrafi w naturalny sposób wzmacniać układ odpornościowy. Zawarte substancje przeciwdziałają zmęczeniu. Ten izotonik poprawia krążenie, jak również przyspiesza metabolizm jednocześnie wspomagając odchudzanie. Kolejną zaletą coconaut jest jego przeciwdziałanie stresowi oraz usuwanie toksyn zalegających w organizmie i zwalczanie wirusów. Stosując takie naturalną formę nawadniania, można rozjaśnić cerę. Woda kokosowa jest także zalecana osobom znajdującym się na bezglutenowej diecie.

Coconaut – podsumowanie

Coconaut poza tym, ze posiada różnorodne cenne właściwości to jest niezwykle zdrowy i pyszny. Siegając po ten naturalny izotonik można zregenerować się, dodać sobie energii oraz usprawnić trawienie. Wiele osób dostrzega nawet zwiększoną aktywność. Reasumując, woda kokosowa sprawia, że można po niej poczuć się rewelacyjnie! To niczym naturalny ”eliksir”, po który obecnie, nie bez powodu, sięga coraz więcej osób.